604 830 256 Milheimova 948, 530 02 Pardubice Pondělí - Pátek: od 7:00 do 16:00

Maloobchod / Velkoobchod

Úvodní stránka > Služby > Maloobchod / Velkoobchod

Maloobchod

Otevírací doba naší prodejny: Po - Pá: 7.00 - 16.00hod, So + Ne: zavřeno

Naše maloprodejna a provozovna v Pardubicích je využívána zejména jako železářství pro každého, pro rychlý nákup spotřebního materiálu a nářadí. Jedna místnost je vyčleněna pro spojovací materiál a troufneme si říct, že naše šroubky, vruty a další drobnosti jsou za skvělé ceny. Můžete si koupit pouze jedinný kousek, aniž by se na Vás "někdo mračil". Řemeslníci u nás nakupují "na poslední chvíli", náš základní sortiment je právě takto vytypován. Dobře víme co dle zákona schválnosti pro práci právě chybí.

Za každý nákup nad určitou hodnotu od nás dostanete dárek v podobě plechovkového piva. Máme pro Vás i další bonusy za věrnost a věřte, že si zákazníka vážíme.

Snadno u nás zaparkujete nebo k nám přijedete městskou dopravou.

Ač máme patrovou prodejnu, snažíme se zachovat atmosféru "krámku", kde rádi nakupujete a hrajeme FAIR PLAY !

Velkoobchod

Naše firma dodává na trh a zákazníkovi sortiment zboží od přímých výrobců, distributorů a dodavatelů nejen do maloobchodní sítě. Zajišťujeme rovněž zakázkovou výrobu některých nabízených nebo poptávaných položek.

Firemním subjektům při dodržení smluvních obchodních a etických podmínek poskytujeme velkoobchodní nákupní ceny vybraného sortimentu.

Podmínky velkoobchodní politiky řešíme individuálně se zákazníkem - informujte se u nás.